Καλημέρα σε όλη την στοιχηματική κοινότητα του Katenatsio,

Για τα χθεσινά αποτελέσματα δεν θα ασχοληθώ και πολύ διότι δεν ήρθε τίποτα φυσιολογικό.Σήμερα έχω επιλέξει να πάω με μια δύσκολη τριάδα αλλά περιμένω να δώ τους επιθετικούς των ομάδων να ξεμπουκώνουν.Πάμε να δούμε την τριάδα μας για σήμερα.

Ελλάδα:Super League
Panathinaikos v Panaitolikos
Ο Παναθηναϊκός άφησε καλές εντυπώσεις με την εικόνα του στο δεύτερο ημίχρονο του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό, ωστόσο δεν κατάφερε να σκοράρει. Οι «πράσινοι» θέλουν πάση θυσία να επιστρέψουν στα νικηφόρα αποτελέσματα και είναι το φαβορί απέναντι στον προτελευταίο Παναιτωλικό, ο οποίος δεν έχει νίκη ακόμα στο πρωτάθλημα.Περιμένω να δώ τον Παναθηναικό του 2ου ημιχρόνου στο Καραισκάκη απο την αρχή και να φτάνει σε νίκη απο το ημίχρονο με γκολ.
Ημίχρονο/Τελικό + Under/Over 2.5: 1/1+O

Αγγλία:Premier League
Chelsea v Tottenham
Μεγάλο παιχνίδι, ένα ντέρμπι αποδείξεων για τους δύο λονδρέζικους συλλόγους, που με νίκη θα ανέβουν στην κορυφή. Σε εξαιρετική κατάσταση αμφότερες, περιμένουμε αρκετά προσεκτικό παιχνίδι και από τις δύο και θα ρισκάρουμε με την νίκη των φιλοξενούμενων αφού κάτι τέτοια παιχνίδια ο Mr Perfect δεν τα χάνει!!
Τελικό Αποτέλεσμα + Under/Over 1.5: 2&O

Southampton v Man United
Ναι εντάξει καλή ομάδα η Σαουθάμπτον,τρέχει και το σερί της εντός με τρείς νίκες όλες με 2-0 και θέλει να συνεχίσει.Απο την άλλη η ασταθής Μαντσεστερ αλλά πολύ ποιοτικότερη που θέλει να πάρει την νίκη για να καλύψει το χαμένο έδαφος στον βαθμολογικό πίνακα.Εμείς θα πάμε με το διπλό και over 1,5.