ΤΡΙΑΔΑ ΤΑΜΕΙΟΥ

Καλησπέρα φίλες και φίλοι του κατενάτσιο. Χθες δεν βγήκε η δυάδα μας αφού πιάσαμε μόνο το ένα εκ των δύο. Ήταν μια μέτρια ημέρα που σήμερα όμως έχουμε σκοπό να την κάνουμε την καλύτερη για όλους.

Στο πρώτο παιχνίδι, στο πρώτο ημίχρονο παρατάχθηκε αρκετά αμυντικά με αποτέλεσμα να είναι επιθετικά ακίνδυνη και το θέαμα να είναι από μέτριο έως κακό. Στο δεύτερο ημίχρονο άλλαξε το σχηματισμό της σε κλασική τετράδα στην άμυνα και αν μη τι άλλο έγινε πιο επιθετική. Το ισόπαλο σκορ 2-2 δείχνει δίκαιο και για τους δύο.

Η φιλοξενούμενοι μπήκαν καλύτερα στο πρώτο παιχνίδι αφού βρήκαν γκολ μόλις στο 27ο λεπτό. Στην επανάληψη όμως η αλλαγές της αντιπάλου της την αποσυντόνισαν με αποτέλεσμα να γίνουν πολλά λάθη στην άμυνα και να δεχτεί την ανατροπή, όμως στο τέλος κατάφερε να ισοφαρίσει και έτσι μοιράστηκαν το βαθμό της ισοπαλίας.

Η Ντέγκερφορς κατάφερε να πάρει ένα σημαντικό διπλό μέσα στην έδρα τηςΜπρόγκε, χωρίς ωστόσο να παίξει τρομερό ποδόσφαιρο, βρήκε γκολ μόλις στο 13ο λεπτό και από κει και έπειτα έκλεισε καλά τους χώρους και κράτησε τη νίκη ως το τέλος. Ήταν η δεύτερη νίκη σε ισάριθμους αγώνες για αυτήν.

Η Βάρμπεργκ έφτασε επιτέλους στη νίκη με σκορ 2-1 επί της νεοφώτιστης Οντεβολντ. Η νίκη ήταν πιο εύκολη από ότι φανερώνει το τελικό σκορ αφού προηγήθηκε με 2-0 και δέχτηκεγκολ στο 90+4 για το τελικό 2-1.

Το διπλό επί της Εμεν την κράτησε για όγδοο διαδοχικό παιχνίδι αήττητη και σε συνδυασμό με το σκορ του πρώτου αγώνα 1-1 προκρίθηκε στον τελικό των play off ανόδου.

Η Εξέλσιορ πήρε το εισιτήριο για τα play off πετυχαίνοντας το μεγαλύτερο σκορ της τελευταίας δεκαετίας επί της Ντεν Χάαγκ 7-1. Έκανε ότι ήθελε στον αγωνιστικό χώρο και τα γκολ έπεφταν βροχή. Υπήρξε μία μικρή διακοπή καθώςοι φιλοξενούμενοι πέταξαν πυρσούς στον αγωνιστικό χώρο με σκοπό να αποσυντονήσουν τους παίκτες της γηπεδούχου άλλα τζίφος.

** Τα προγνωστικά σε αυτή τη σελίδα δεν αποτελούν σε καμία περίπτωση πρόταση ή ενθάρρυνση για στοιχηματισμό. Ο επισκέπτης, ως ηλικιακά νόμιμος παίκτης του στοιχήματος οφείλει να ποντάρει ανάλογα με τη δική του «τσέπη» και να κάνει πάντοτε έρευνα αναφορικά με τις προτάσεις του katenatsio.com ή άλλων site.Αυτή δεν είναι συμβουλή στοιχηματισμού ή επένδυσης χρημάτων. Πάντοτε να πραγματοποιείτε τη δική σας μελέτη  .