Ταμείο Σαββάτου …με τριάδα!!!

Καλημέρα παιχτούρες μου,

Αρχή θα κάνουμε με τα χθεσινά παιχνίδια.Όπως καλά είδατε είχαμε το «απόλυτο»…..αλλά στο μηδέν.Η αλήθεια είναι ότι τα παιχνίδα ήταν δύσκολα άλλα στην πραγματικότητα χάσαμε στις λεπτομέρειες.Η Μίντιλαντ έκανε το 1-1 στο 59΄και έχασε πολλές ευκαιρίες για να πάρει το παιχνίδι και τελικά στο 92΄ …το δέχτηκε!Στο άλλο παιχνίδι η Λάχτι έκανε το 1-1 στο 68΄και είχε 2-3 καλές ευκαιρίες να πάρει το ματς.Τέλος το Χ της Ίλβες χάθηκε στο 92΄ λεπτό.Αυτά τα ολίγα για τα χθεσινά,πάμε να δούμε την σημερινή τριάδα μας.

21:00 Λέγκια Βαρ. – Ρακόφ
Εντάξει μπορεί να έχει ευρωπαικό παοχνίδι σε λίγες ημέρες αλλά θέλει να πάρει και τον πρώτο της τίτλο.Και βέβαια η Λεγκια δεν θα είναι αδιάφορη και αυτό μας κάνει να πιστεύουμε ότι θα βρεί τουλάχιστον 2 γκολ.Το θέμα ειναι να σκοράρει και η Ράκοφ.Η εκπληξη της περσινής χρονιάς.Πήρε τον πρώτο της τίτλο στην ιστορία της και σήμερα θα προσπαθήσει να κάνει την υπέρβαση.Το παιχνίδι είναι καθαρά στις ορέξεις της Λέγκια και εμεία θα πάμε με τον 1+over 1,5 σε απόδοση 2,55 απο την Fonbet.

19:00 Ζενίτ – Λοκομοτίβ Μόσχας
Αμφότερες οι ομάδες θα μπουν με στόχο την κατάκτηση του τροπαίου παρ’ ότι δεν αποτελεί μια σημαντική διοργάνωση, ωστόσο πρόκειται μια πολύ σκληρή προπόνηση για τα δύο σύνολα που αναμένεται να πρωταγωνιστήσουν για μια ακόμα φορά. Αναμένουμε ανοιχτό ματς, κρατάμε τα 2-3 γκολ με απόδοση 2,00 απο την FONBET.

21:00 Σάρπσμποργ. – Μπόντο Γκλιμτ
Δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση και θα επιχειρήσουν να επανέλθουν στις νίκες. Η Σάρπσμποργκ είναι ομάδα που βασίζεται πολύ στην αμυντική λειτουργία, φαίνεται άλλωστε από τα αποτελέσματά της εντός, ενώ φέτος και η Μπόντο Γκλιμτ κρατάει τα ματς σε χαμηλό σκορ μακριά από της έδρα της.Εμείς πάλι περιμένουμε σήμερα ένα ξέσπασμα της πρωταθλήτριας μετά τον αποκλεισμό απο το Τσάμπιονς Λιγκ.Βλέπω το Χ2+over 2,5 σε απόδοση 3,50 απο την Fonbet …και θα το προσθέσω στις επιλογές μου.