Home ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ Fonbet Σημεία βάση στατιστικών 12/09/2021

Σημεία βάση στατιστικών 12/09/2021

288

Εδώ στην στήλη θα βρείτε σημεία που προκύπτουν απο στατιστική απεικόνιση για τα περισσότερα παιχνίδια της ημέρας,χωρίς αυτό να αποτελεί πρόταση απο μόνο του.Απλά ένα ακόμα εργαλείο για όλους εσάς που ασχολείστε με το στοίχημα.
Αν θες περισσότερα πληροφορίες μπες εδώ.

ΙΑΠ1 12:30 Γκάμπα Οσάκα Σεντάι O 2,5
ΙΑΠ1 13:00 Τόκιο Κασίβα G/G
ΟΛΛ1 13:15 Ναϊμέγκεν Βίλεμ O 2,5
ΙΤΑ1 13:30 Σαμπντόρια Ίντερ G/G
ΠΟΛ1 13:30 Πιαστ Γκλίβιτσε Ζαγκλέμπιε Λούμπιν 2-3 γκολ
ΓΑΛ1 14:00 Μονπελιέ Σεντ Ετιέν X ημ.
ΟΚΡΝ 14:00 Μίνατζ Τσερνομόρετς U 2,5
ΡΩΣ1 14:00 Άρσεναλ Τούλα ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2
ΣΚΩΠ 14:00 Χαρτς Χιμπέρνιαν 1
ΣΟΥ2 14:00 Έστερ Βάρναμο 1
ΒΕΛ1 14:30 Άντερλεχτ Μαλίν X/1
ΓΕΡ2 14:30 Άουε Φορτούνα Ντίσελντορφ 2
ΓΕΡ2 14:30 Πάντερμπορν 07 Σάλκε G/G ή O 2,5
ΓΕΡ2 14:30 Ρέγκενσμπουργκ Νυρεμβέργη 2
ΓΕΡ2 14:30 Χάιντενχαϊμ Ντιναμό Δρέσδης G/G
ΓΕΡ2 14:30 Χάνσα Ροστόκ Ντάρμσταντ 98 2
ΔΑΝ1 15:00 Βίμποργκ Άαλμποργκ 2
ΙΣΠ1 15:00 Εσπανιόλ Ατλέτικο Μαδρίτης U 2,5
ΙΣΠ2 15:00 Οβιέδο Καρταχένα 1
ΙΤΑ2 15:00 Κοζέντσα Κάλτσιο Βιτσέντζα Βίρτους 2
ΤΣΧ1 15:00 Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε Χράντετς Κράλοβε U 2,5
ΕΛΒ1 15:15 Σερβέτ Σεντ Γκάλεν U 2,5
ΑΥΣ1 15:30 Αλτάχ Ριντ G/G
ΑΥΣ1 15:30 ΛΑΣΚ Λίντσερ Αούστρια Βιέννης 1
ΟΛΛ1 15:30 Γκρόνινγκεν Χέρενφεν O 2,5
ΟΛΛ1 15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ Φορτούνα Σιτάρντ 1
ΟΛΛ1 15:30 Φέγενορντ Χέρακλες Αλμέρο Αναβολή
ΓΑΛ1 16:00 Μετς Τρουά 1
ΓΑΛ1 16:00 Μπορντό Λανς G/G
ΓΑΛ1 16:00 Μπρεστ Ανζέ X
ΓΑΛ1 16:00 Ρεν Ρεμς 1
ΙΤΑ1 16:00 Κάλιαρι Τζένοα G/G
ΙΤΑ1 16:00 Σπέτσια Ουντινέζε 2
ΙΤΑ1 16:00 Τορίνο Σαλερνιτάνα 1
ΝΟΡ2 16:00 Φρέντρικσταντ Σόγκνταλ 2
ΠΟΛ1 16:00 Βίσλα Κρακοβίας Λέχια Γκντανσκ X
ΣΟΥ1 16:00 Καλμάρ Ντέγκερφορς 1
ΣΟΥ1 16:00 Τζουγκάρντεν Χάμαρμπι 2-3 γκολ
ΑΓΓΤ 16:30 Νότιγχαμ Κάρντιφ 2
ΓΕΡ1 16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης Στουτγκάρδη 1
ΡΩΣ1 16:30 Σότσι Ούφα O 2,5
ΒΕΛ1 17:00 Γάνδη Σαρλερουά 1
ΒΡΑ1 17:00 Γκρέμιο Σεάρα 1
ΔΑΝ1 17:00 Ράντερς Κοπεγχάγη 2
ΙΣΠ2 17:00 Ρεάλ Βαγιαδολίδ Τενερίφη 1
ΟΚΡΝ 17:00 Κόλος Κοβαλίβκα Μάριουπολ 1
ΤΟΥ1 17:00 Ρίζεσπορ Χατάισπορ O 2,5
ΤΟΥ1 17:00 Φενερμπαχτσέ Σίβασπορ 1 & G/G
ΤΣΧ1 17:00 Γιάμπλονετς Κάρβινα X/1
ΤΣΧ1 17:00 Μπόλεσλαβ Σίγκμα Όλομουτς X
ΙΣΠ1 17:15 Οσασούνα Βαλένθια X
ΙΤΑ2 17:15 Κρεμονέζε Τσιταντέλα 2-3 γκολ
ΕΛΒ1 17:30 Λουγκάνο Βασιλεία U 2,5
ΕΛΒ1 17:30 Λωζάνη Σιόν N/G
ΠΟΡΤ 17:30 Μορεϊρένσε Φαμαλικάο G/G
ΟΛΛ1 17:45 Βααλβάικ Φιτέσε 2
ΑΥΣ1 18:00 Στουρμ Γκρατς Αούστρια Κλαγκ. 1
ΓΑΛ1 18:00 Ναντ Νις 2
ΚΡΟ1 18:00 Ίστρα 1961 Χάιντουκ 2
ΣΛΟ1 18:00 Ντουνάισκα Στρέντα Σλόβαν Μπρατισλάβας O 2,5
ΕΛΛ1 18:15 Βόλος Λαμία X
ΡΟΥ1 18:15 Γκαζ Μέταν Μέντιας Βολουντάρι X
ΑΓΓΠ 18:30 Λιντς Λίβερπουλ G/G & O 2,5
ΓΕΡ1 18:30 Μπόχουμ Χέρτα Βερολίνου 2
ΟΥΓ1 18:30 Πούσκας Ακαντέμια Κισβάρντα 1
ΠΟΛ1 18:30 Ράκοβ Τσεστόχοβα Λεχ Πόζναν 2
ΣΟΥ1 18:30 Γκέτεμποργκ Χάλμσταντ 1
ΒΟΥ1 18:45 ΤΣΣΚΑ 1948 Μπότεφ Βράτσα 1
ΔΑΝ1 19:00 Άαρχους Βέιλε 1
ΕΛΛ1 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΣ Γιάννινα 1 & U 3,5
ΙΤΑ1 19:00 Μίλαν Λάτσιο 1
ΚΥΠ1 19:00 Δόξα Κατωκοπιάς Ανόρθωση 2 & O 1,5
ΝΟΡ1 19:00 Μόλντε Μιοντάλεν 1 & O 2,5
ΝΟΡ1 19:00 Μπόντο Γκλιμτ Οντ 1/1
ΝΟΡ1 19:00 Σάντεφιορντ Βαλερένγκα G/G
ΝΟΡ1 19:00 Στρομσγκόντσετ Κρίστιανσουντ X
ΝΟΡ1 19:00 Χάουγκεσουντ Σάρπσμποργκ 1
ΡΩΣ1 19:00 Ντιναμό Μόσχας Νίζνι Νοβγκόροντ 1 & O 1,5
ΠΕΡ1 19:00 Κάρλος Μανούκι UΤC Καχαμάρκα X
ΙΣΠ2 19:15 Πονφεραντίνα Αλμερία 2
ΒΕΛ1 19:30 Σερένγκ Σταντάρ Λιέγης 2
ΙΣΠ1 19:30 Κάντιθ Σοσιεδάδ 2
ΟΚΡΝ 19:30 Βόρσκλα Πολτάβα Ντέσνα Τσερνίγκοφ G/G
ΚΥΠ1 20:00 ΑΕΚ Λάρνακας Ομόνοια 2-3 γκολ
ΠΟΡΤ 20:00 Ζιλ Βισέντε Βιζέλα 2-3 γκολ
ΠΟΡΤ 20:00 Μποαβίστα Πορτιμονένσε 1
ΤΟΥ1 20:00 Γκεζτέπε Μπασακσεχίρ G/G
ΤΟΥ1 20:00 Τραμπζονσπόρ Γαλατασαράι X
ΤΣΧ1 20:00 Σλάβια Πράγας Σλοβάτσκο 1/1
ΚΡΟ1 20:05 Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ Οσιγέκ U 2,5
ΓΕΡ1 20:30 Γκλάντμπαχ Αρμίνια Μπίλεφελντ 2-3 γκολ
ΕΛΛ1 20:30 ΑΕΚ Ιωνικός G/G
ΕΛΛ1 20:30 Ολυμπιακός Ατρόμητος 1 & G/G
ΝΟΡ1 21:00 Ρόζενμποργκ Τρόμσο 1
ΡΟΥ1 21:00 Στεάουα Ντιναμό Βουκουρεστίου O 2,5
ΧΙΛ1 21:00 Σαντ. Γουόντερερς Κομπρεσάλ G/G
ΒΟΥ1 21:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λέφσκι Σόφιας N/G
ΠΕΡ1 21:15 Αλιάνσα Λίμα Ντεπορ. Μπινασιονάλ X/1
ΙΣΠ2 21:30 Φουενλαμπράδα Ρεάλ Σαραγόσα X/1
ΙΤΑ2 21:30 Πορντενόνε Πάρμα 2
ΓΑΛ1 21:45 Λυών Στρασβούργο 1 & O 2,5
ΙΤΑ1 21:45 Ρόμα Σασσουόλο G/G & O 2,5
ΒΕΛ1 22:00 Γκενκ Ουνιόν Σεντ-Γκιλουάζ 2
ΒΕΛ1 22:00 Ουντ-Χέβερλε Λέουβεν Κόρτραϊκ 2-3 γκολ
ΒΡΑ1 22:00 Παλμέιρας Φλαμένγκο X
ΒΡΑ1 22:00 Φορταλέζα Ατλέτικο Μινέιρο 2
ΙΣΠ1 22:00 Ρεάλ Μαδρίτης Θέλτα G/G & O 2,5
ΚΟΛ1 22:00 Ατλ. Μπουκαραμάνγκα Λος Μιγιονάριος 2-3 γκολ
ΙΣΠ2 22:30 Μάλαγα Χιρόνα X ημ.
ΠΟΡΤ 22:30 Γκιμαράες Μπελενένσες 1
ΧΙΛ1 23:30 Αουντάξ Ιταλιάνο Ουνιόν Λα Καλέρα U 2,5
ΠΕΡ1 23:30 Σπ. Κριστάλ Αλιάνσα Ατλέτικο 1/1
ΚΟΛ1 00:00 Ντεπόρτες Περέιρα Ατλέτικο Τζούνιορ 2
ΒΡΑ1 00:15 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε Κορίνθιανς 2
ΜΕΞ1 01:00 Πούμας Γουαδαλαχάρα X
ΧΙΛ1 02:00 Κούρικο Ουνίδο Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα 2
ΠΕΡ1 02:00 Σιενσιάνο Μέλγκαρ 2
ΚΟΛ1 02:05 Ατλέτικο Νασιονάλ Λα Εκιδάδ 1
ΒΡΑ1 02:30 Φλουμινένσε Σαο Πάολο 2-3 γκολ
ΜΕΞ1 03:00 Κερετάρο Νεκάξα X
ΑΜΕ1 05:30 Λος Άντζελες Ρεάλ Σολτ Λέικ 1/1