Home ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ Fonbet Σημεία βάση στατιστικών 11/09/2021

Σημεία βάση στατιστικών 11/09/2021

315

Εδώ στην στήλη θα βρείτε σημεία που προκύπτουν απο στατιστική απεικόνιση για τα περισσότερα παιχνίδια της ημέρας,χωρίς αυτό να αποτελεί πρόταση απο μόνο του.Απλά ένα ακόμα εργαλείο για όλους εσάς που ασχολείστε με το στοίχημα.
Αν θες περισσότερα πληροφορίες μπες εδώ.

ΙΑΠ1 12:00 Γιοκοχάμα Ουράβα Ρ. Ντάιαμοντς G/G
ΙΑΠ1 12:00 Κασίμα Άντλερς Φουκουόκα 1
ΙΑΠ1 12:00 Σερέζο Οσάκα Σαπόρο X
ΙΑΠ1 13:00 Σαγκάν Τοσού Σιμίζου U 2,5
ΙΑΠ1 13:00 Χιροσίμα Γιοκοχάμα Μαρίνος 2-3 γκολ
ΠΟΛ1 13:30 Βάρτα Πόζναν Νιετσιέτζα X
ΟΚΡΝ 14:00 Ρουκχ Βινίκι Ζόρια Λουγκάνσκ 2
ΡΩΣ1 14:00 Λοκομοτίβ Μόσχας Κρίλια Σοβέτοβ X/1
ΣΟΥ2 14:00 Έργκριτε Ακρόπολις O 2,5
ΣΟΥ2 14:00 Τρέλεμποργκ Μπράγκε O 2,5
ΑΓΓΠ 14:30 Κρίσταλ Πάλας Τότεναμ 1 ή X
ΓΕΡ2 14:30 Αννόβερο Σαν Πάουλι 2-3 γκολ
ΓΕΡ2 14:30 Ίνγκολσταντ Βέρντερ Βρέμης 2
ΓΕΡ2 14:30 Καρλσρούη Χόλσταϊν Κίελ G/G
ΣΚΩΠ 14:30 Σεντ Τζόνστον Ρέιντζερς 2 & U 4,5
ΙΤΑ2 15:00 Αλεσάντρια Μπρέσια G/G
ΙΤΑ2 15:00 Κόμο Κάλτσιο Άσκολι 2
ΙΤΑ2 15:00 Σπαλ Μόντζα X
ΙΤΑ2 15:00 Φροζινόνε Περούτζια 1
ΟΥΓ1 15:45 Χόνβεντ Φερεντσβάρος 2
ΙΤΑ1 16:00 Έμπολι Βενέτσια 1
ΝΟΡ2 16:00 Ασάνε Χαμ Καμ O 2,5
ΝΟΡ2 16:00 Γκρόρουντ Στιορντάλς/Μπλινκ O 2,5
ΝΟΡ2 16:00 Μπρίνε Άαλεσουντ ΦΚ 2
ΝΟΡ2 16:00 Ρανχάιμ ΙΛ Ουλενσάκερ/ Κίζα 1 & G/G
ΝΟΡ2 16:00 Ράουφος Σάντνες X
ΝΟΡ2 16:00 Σταρτ KFUM Όσλο G/G & O 2,5
ΝΟΡ2 16:00 Στρόμεν Γιέρβ 2
ΠΟΛ1 16:00 Κρακοβία Γκόρνικ Ζάμπρζε 1
ΣΟΥ1 16:00 Μάλμε Νόρκεπινγκ 2-3 γκολ
ΣΟΥ1 16:00 Σίριους Έστερσουντ 1
ΣΟΥ2 16:00 Βαστέρας Νόρμπι X
ΣΟΥ2 16:00 Γιόνσεπινγκ Φάλκενμπεργκ 2
ΣΟΥ2 16:00 Λαντσκρόνα Γκάις 2
ΓΑΛ2 16:00 Παρί Γκινγκάμπ 1
ΓΕΡ1 16:30 Γκρόιτερ Φιρτ Βόλφσμπουργκ 2 & O 1,5
ΓΕΡ1 16:30 Λεβερκούζεν Ντόρτμουντ O 3,5
ΓΕΡ1 16:30 Ουνιόν Βερολίνου Άουγκσμπουργκ 1
ΓΕΡ1 16:30 Φράιμπουργκ Κολωνία G/G & O 2,5
ΓΕΡ1 16:30 Χόφενχαϊμ Μάιντζ G/G & O 2,5
ΡΩΣ1 16:30 Ζενίτ Αχμάτ Γκρόζνι 1/1
ΑΓΓΠ 17:00 Άρσεναλ Νόριτς Σίτι 1 & U 4,5
ΑΓΓΠ 17:00 Γουότφορντ Γουλβς 2
ΑΓΓΠ 17:00 Λέστερ Μάντσεστερ Σίτι G/G
ΑΓΓΠ 17:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Νιουκάστλ 1 & O 3,5
ΑΓΓΠ 17:00 Μπρέντφορντ Μπράιτον X
ΑΓΓΠ 17:00 Σαουθάμπτον Γουέστ Χαμ G/G & O 2,5
ΑΓΓΤ 17:00 Γουέστ Μπρομ Μίλγουολ 1
ΑΓΓΤ 17:00 Κόβεντρι Μίντλεσμπρο 2-3 γκολ
ΑΓΓΤ 17:00 Μπλάκμπερν Ρόβερς Λούτον G/G
ΑΓΓΤ 17:00 Μπλάκπουλ Φούλαμ 2/2
ΑΓΓΤ 17:00 Μπόρνμουθ Μπάρνσλεϊ 1
ΑΓΓΤ 17:00 Μπρίστολ Σίτι Πρέστον X
ΑΓΓΤ 17:00 Ρέντινγκ ΚΠΡ G/G
ΑΓΓΤ 17:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πιτέρμπορο 2
ΑΓΓΤ 17:00 Σουόνσι Χαλ U 2,5
ΑΓΓΤ 17:00 Στόουκ Χάντερσφιλντ 1
ΑΓΓ1 17:00 Γουίγκαν Ντονκάστερ 1
ΑΓΓ1 17:00 Ίπσουιτς Μπόλτον G/G
ΑΓΓ1 17:00 Κέμπριτζ Λίνκολν Σίτι 2
ΑΓΓ1 17:00 Μ. Κ. Ντονς Πόρτσμουθ 2
ΑΓΓ1 17:00 Μόρκαμ Γουίμπλεντον G/G
ΑΓΓ1 17:00 Μπέρτον Τζίλιγχαμ X
ΑΓΓ1 17:00 Όξφορντ Γουίκομ X
ΑΓΓ1 17:00 Πλίμουθ Σέφιλντ Γουένσντεϊ N/G
ΑΓΓ1 17:00 Ρόδεραμ Φλίτγουντ O 2,5
ΑΓΓ1 17:00 Σάντερλαντ Άκρινγκτον 1
ΑΓΓ1 17:00 Σριούσμπερι Κρου Αλεξάντρα O 2,5
ΑΓΓ1 17:00 Τσάρλτον Τσέλτεναμ Τάουν 1
ΑΓΓ2 17:00 Γουόλσολ Μάνσφιλντ Τάουν 2-3 γκολ
ΑΓΓ2 17:00 Κρόουλι Τάουν Καρλάιλ Γιουνάιτεντ G/G
ΑΓΓ2 17:00 Λέιτον Όριεντ Όλνταμ Αθλέτικ U 2,5
ΑΓΓ2 17:00 Ρότσντεϊλ Τρανμίρ Ρόβερς 1
ΑΓΓ2 17:00 Σάλφορντ Σίτι Μπράντφορντ 2
ΑΓΓ2 17:00 Σάτον Γιουν. Στίβενεϊτζ X
ΑΓΓ2 17:00 Σκάνθορπ Έξετερ Σίτι G/G
ΑΓΓ2 17:00 Σουίντον Τάουν Πορτ Βέιλ U 2,5
ΑΓΓ2 17:00 Φόρεστ Γκριν Νορθάμπτον Τάουν 1
ΑΓΓ2 17:00 Χάρτλπουλ Μπρίστολ Ρόβερς 2-3 γκολ
ΑΓΝΛ 17:00 Γουέλντστοουν Όλτρινχαμ 2
ΑΓΝΛ 17:00 Γουέιμαουθ Νοτς Κάουντι 2/2
ΑΓΝΛ 17:00 Μπάρνετ Ίστλι 2
ΑΓΝΛ 17:00 Μπρόμλεϊ Μπόρεχαμ Γουντ X
ΑΓΝΛ 17:00 Ντόβερ Αθλέτικ Τσέστερφιλντ 2-3 γκολ
ΑΓΝΛ 17:00 Όλντερσοτ Τάουν Σόλιχαλ Μουρς 2
ΑΓΝΛ 17:00 Ρέξαμ Γουόκινγκ 1 & O 1,5
ΑΓΝΛ 17:00 Στόκπορτ Γέοβιλ Τάουν 1
ΑΓΝΛ 17:00 Τορκί Γκρίμσμπι Τάουν X
ΑΓΝΛ 17:00 Χάλιφαξ Σάουθεντ N/G
ΒΡΑ2 17:00 Κρουζέιρο Πόντε Πρέτα 1
ΙΣΛ1 17:00 KA Ακουρέρι Φίλκιρ Ρέικιαβικ 1
ΙΣΛ1 17:00 Ακράνες Λεϊκνίρ Ρέικ. O 2,5
ΙΣΛ1 17:00 Κέφλαβικ ΚΡ Ρεϊκιαβίκ 2
ΙΣΠ2 17:00 Αμορεμπιέτα Μπούργκος 2
ΙΣΠ2 17:00 Ρεάλ Σοσιεδάδ Β Έιμπαρ 2
ΟΚΡΝ 17:00 Μέταλιστ 1925 Ντιναμό Κιέβου U 2,5
ΣΚΩΠ 17:00 Μάδεργουελ Αμπερντίν 2-3 γκολ
ΣΚΩΠ 17:00 Νταντί Λίβινγκστον O 2,5
ΣΚΩΠ 17:00 Σέλτικ Ρος Κάουντι 1 & N/G
ΣΚΩΠ 17:00 Σεντ Μίρεν Νταντί Γιουνάιτεντ G/G
ΣΚΩΤ 17:00 Αρμπρόουθ Χάμιλτον 1
ΣΚΩΤ 17:00 Έιρ Ντανφέρμλιν Αθλ. O 2,5
ΣΚΩΤ 17:00 Ινβερνές Πάρτικ Θιστλ G/G
ΣΚΩΤ 17:00 Κιλμάρνοκ Μόρτον O 2,5
ΣΚΩΤ 17:00 Ρέιθ Ρόβερς Κουίν Οφ Σάουθ G/G
ΣΚΩ1 17:00 Αλόα Αθλέτικ Φόλκερκ 2
ΣΚΩ1 17:00 Κόουβ Ρέιντζερς Μοντρόουζ 1
ΣΚΩ1 17:00 Κουίνς Παρκ Ερντριόνιανς N/G
ΣΚΩ1 17:00 Νταμπάρτον Ιστ Φάιφ X
ΣΚΩ1 17:00 Πίτερχεντ Κλάιντ X
ΣΚΩ2 17:00 Άλμπιον Ρόβερς Κάουντενμπιθ 2-3 γκολ
ΣΚΩ2 17:00 Αννάν Αθλέτικ Στενχάουσμιουρ G/G
ΣΚΩ2 17:00 Κέλτι Χαρτς Έλγκιν O 2,5
ΣΚΩ2 17:00 Στέρλινγκ Άλμπιον Φόρφαρ 1
ΣΚΩ2 17:00 Στρανράερ Εδιμβούργο 1
ΤΟΥ1 17:00 Κόνιασπορ Αλτάι 1
ΤΟΥ1 17:00 Φατίχ Καραγκουμρούκ Άδανα Ντεμίρσπορ 2-3 γκολ
ΤΣΧ1 17:00 Παρντούμπιτσε Σλόβαν Λίμπερετς 2
ΤΣΧ1 17:00 Τέπλιτσε Μπάνικ Οστράβα 2
ΤΣΧ1 17:00 Φάσταβ Ζλιν Μποέμιανς 1905 G/G
ΦΙΝ1 17:00 Ίλβες Λάχτι G/G
ΦΙΝ1 17:00 Ίντερ Τούρκου Ελσίνκι G/G & O 2,5
ΦΙΝ1 17:00 Κουόπιο Σεϊναγιοέν 1
ΦΙΝ1 17:00 Χάκα Μάριεχαμν 2-3 γκολ
ΦΙΝ1 17:00 Χέλσινγκφορς Ούλου U 2,5
ΦΙΝ1 17:00 Χόνκα KTΠ X ημ.
ΒΕΛ1 17:15 Έουπεν Αντβέρπ G/G
ΙΤΑ2 17:15 Τερνάνα Πίζα X ημ.
ΟΛΛ1 17:30 Τβέντε Ουτρέχτη 2
ΠΟΡΤ 17:30 Πάσος Φερέιρα Μπράγκα 2
ΓΑΛ1 18:00 Παρί Σεν Ζερμέν Κλερμόν G/G
ΑΥΣ1 18:00 Βολφσμπέργκερ Χάρτμπεργκ 1
ΑΥΣ1 18:00 Ραπίντ Βιέννης Αντμίρα Βάκερ 1 & O 1,5
ΑΥΣ1 18:00 Σβαρόφσκι Βάτενς Σάλτσμπουργκ No Bet
ΚΡΟ1 18:00 Ντιναμό Ζάγκρεμπ Σίμπενικ 1 & O 2,5
ΚΥΠ1 18:00 Εθνικός Άχνας ΠΑΕΕΚ 1
ΡΟΥ1 18:00 Άργκες Κραϊόβα 1948 X
ΣΟΥ2 18:00 Εσκιλστούνα Χέλσινγκμποργκ 2
ΕΛΛ1 18:15 Παναιτωλικός Αστέρας Τρίπολης G/G
ΠΟΛ1 18:30 Γιαγκελόνια Σταλ Μίελετς 1
ΒΟΥ1 18:30 Λουντογκόρετς Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1 & N/G
ΟΥΓ1 18:45 Πάξι ΜΤΚ Βουδαπέστης 1
ΕΛΒ1 19:00 Λουκέρνη Γκρασχόπερς O 2,5
ΙΤΑ1 19:00 Νάπολι Γιουβέντους 2-3 γκολ
ΝΟΡ1 19:00 Λίλεστρομ Μπραν 1
ΝΟΡ1 19:00 Στάμπαεκ Βίκινγκ G/G
ΡΩΣ1 19:00 Σπάρτακ Μόσχας Κίμκι 1
ΣΛΟ1 19:00 Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε Σπαρτάκ Τρνάβα 2
ΣΛΟ1 19:00 Ζίλινα Τρεντσίν 1
ΣΛΟ1 19:00 Σένιτσα Ποχρόνιε U 2,5
ΣΛΟ1 19:00 Σέρεντ Τατράν 1
ΙΣΠ2 19:15 Λας Πάλμας Ίμπιζα Ειβίσα 2/1
ΑΓΝΛ 19:20 Κινγκς Λιν Ντάγκεναμ & Ρεντ 2
ΑΓΓΠ 19:30 Τσέλσι Άστον Βίλα 1 & U 3,5
ΒΕΛ1 19:30 Ζούλτε Βάρεγκεμ Σερκλ Μπριζ G/G
ΓΕΡ1 19:30 Λειψία Μπάγερν 2
ΙΣΠ1 19:30 Λεβάντε Βαγιεκάνο G/G
ΙΤΑ2 19:30 Κροτόνε Ρετζίνα 1914 1
ΟΚΡΝ 19:30 Σαχτάρ Ντόνετσκ Ντνίπρο-1 1 & U 3,5
ΙΣΠ1 19:30 Βιγιαρεάλ Αλαβές Αναβολή
ΟΛΛ1 19:45 Καμπούρ Γκόου Αχέντ Ιγκλς 1
ΟΛΛ1 19:45 Τσβόλε Άγιαξ 2 & O 2,5
ΓΑΛ2 20:00 Αζαξιό Σοσό X
ΓΑΛ2 20:00 Αμιάν Ροντέζ Αβεριόν G/G
ΓΑΛ2 20:00 Βαλενσιέν Κεβιγί Ρουέν U 2,5
ΓΑΛ2 20:00 Γκρενόμπλ Νιμ 2
ΓΑΛ2 20:00 Καέν Πο 1
ΓΑΛ2 20:00 Ντάνκερκ Νανσί 2
ΓΑΛ2 20:00 Ντιζόν Μπαστιά X
ΓΑΛ2 20:00 Οσέρ Νιόρ 1
ΙΣΛ1 20:00 Βίκινγκουρ Ρεϊκιαβίκ Κοπάβογκουρ 1 & O 1,5
ΚΥΠ1 20:00 Άρης Λεμεσού Απόλλων Λεμεσού 2
ΠΟΡΤ 20:00 Σάντα Κλάρα Μπενφίκα 2/2
ΤΟΥ1 20:00 Καϊσερισπόρ Κασίμπασα X
ΤΟΥ1 20:00 Μπεσίκτας Μαλάτιασπορ 1/1
ΤΣΧ1 20:00 Βικτόρια Πλζεν Σπάρτα Πράγας 2
ΚΡΟ1 20:05 Ριέκα Σλάβεν Μπελούπο U 2,5
ΕΛΛ1 20:30 Παναθηναϊκός Απόλλων Σμύρνης U 2,5
ΒΟΥ1 20:45 ΤΣΣΚΑ Σόφιας Σλάβια Σόφιας N/G
ΟΥΓ1 21:00 Μεζοκόβεσντ Ζόρι Φέχερβαρ 2
ΠΟΛ1 21:00 Σλασκ Βρότσλαβ Λέγκια Βαρσοβίας X
ΡΟΥ1 21:00 Μποτοσάνι Κλουζ 2
ΓΕΡ2 21:30 Αμβούργο Σαντχάουζεν 1 & O 2,5
ΕΛΒ1 21:30 Γιουνγκ Μπόις Ζυρίχη 1/1
ΙΡΛΠ 21:30 Λόνγκφορντ Τάουν Νταντάλκ 2
ΙΤΑ1 21:45 Αταλάντα Φιορεντίνα X/1
ΒΡΑ1 22:00 Αμέρικα Μινέιρο Ατλέτικο Παραναένσε X/1
ΓΑΛ1 22:00 Μονακό Μαρσέιγ G/G & O 2,5
ΙΣΠ1 22:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Μαγιόρκα X ή 2
ΙΣΠ2 22:00 Μιράντες Αλκορκόν G/G
ΚΟΛ1 22:00 Πατριότας Ενβιγκάδο X
ΟΛΛ1 22:00 Άλκμααρ Αϊντχόφεν X
ΙΣΠ1 22:00 Σεβίλλη Μπαρτσελόνα Αναβολή
ΒΡΑ2 22:30 Μποταφόγκο Λοντρίνα 1
ΒΡΑ2 22:30 Σαμπάιο Κορρέα Οπεράριο X
ΑΜΕ1 22:30 Κολοράντο Ράπιντς Λος Άντζελες Γκάλαξι 1
ΠΟΡΤ 22:30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πόρτο 2-3 γκολ
ΒΡΑ1 23:00 Ζουβεντούδε Κουιαμπά X
ΙΣΛ1 23:00 Μπρέινταμπλικ Βαλούρ 1
ΑΜΕ1 00:00 Σιάτλ Σάουντερς Μινεσότα Γιουνάιτεντ O 2,5
ΚΟΛ1 00:00 Όνσε Κάλντας Ριονέγκρο Αγκίλας G/G
ΒΡΑ1 01:00 Μπραγκαντίνο Σαπεκοένσε 1 & U 3,5
ΜΕΞ1 01:00 Άτλας Μοντερέι X
ΑΜΕ1 02:00 Νιού Γιόρκ Ρεντ Μπουλς Ουάσινγκτον Ντι Σι 1
ΑΜΕ1 02:00 Νιου Ίνγκλαντ Νιου Γιορκ Σίτι 2
ΚΟΛ1 02:05 Ντεπορτίβο Κάλι Αμέρικα Ντε Κάλι X
ΒΡΑ1 03:00 Σάντος Μπαΐα Σαλβαδόρ 1
ΒΡΑ2 03:00 Κλαμπ ντε Ρεγκάτας Γκοϊάς 2
ΑΜΕ1 03:00 Ίντερ Μαϊάμι Κολόμπους Κρού 1
ΑΜΕ1 03:00 Μόντρεαλ Ιμπακτ Νάσβιλ G/G
ΑΜΕ1 03:00 Σινσινάτι Τορόντο X
ΜΕΞ1 03:00 Τίγκρες Λεόν 1
ΑΜΕ1 03:30 Ντάλας Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς O 2,5
ΑΜΕ1 03:30 Ντιναμό Χιούστον Όστιν 1
ΑΜΕ1 03:30 Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι Σικάγο Φάιαρ 1
ΚΟΛ1 04:10 Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε Αλιάντζα Πετρολέρα N/G
ΜΕΞ1 05:00 Κλαμπ Αμέρικα Μαζατλάν O 2,5