Ρε τι τους κάναμε εχθές….

Καλησπέρα απο τον «MrGoal»,

Αρχή θα κάνουμε με τα χθεσινά αφού γέμισαν οι τσέπες μας ευρώ (ΔΕΣ ΕΔΩ).Πιο άνετο δελτίο δεν πρέπει να έχουμε ξανά παίξει.4+ ζητάγαμε στα δυο απο 6 και 5 έβαλαν.Όσο για το 5+ της Μπάγερν…το έκανε και μόνη της.
Σήμερα θα ακολουθήσουμε την σταθερή τακτική των γκολ αλλά θα πάμε με 3-4 γκολ.Αναλυτικά τα προγνωστικά μας για σήμερα.

Διεθνή Συλλόγων:UEFA Champions League, Group G
Ferencvarosi v Juventus
Μετά από ένα απογοητευτικό διάστημα στην απουσία του, που έχει φέρει και αμφισβήτηση για τον Πίρλο, επέστρεψε στην Σπέτσια. Μπήκε στο 56ο λεπτό σαν αλλαγή σκορ στο 1-1, σε τρία λεπτά σκόραρε και το παιχνίδι έληξε με 1-4. Η Φερενσβάρος, δεν έχει την δυνατότητα να φανεί ανταγωνιστική σε αυτό το επίπεδο, περιμένω ο ενθουσιασμός και η δίψα που θα έχει στην επιστροφή του στην βασική ενδεκάδα ο Κριστιανό, να παρασύρει την Γιουβέντους σε μία καθαρή νίκη.Τα 3-4 γκολ είναι μέσα στις δυνατότητές της….
Σύνολο Γκολ: 3-4

Διεθνή Συλλόγων:UEFA Champions League, Group F
Club Brugge v Dortmund
Το ρόστερ της Μπριζ δεν φαίνεται ότι μπορεί να ανταποκριθεί σε συνεχόμενους και απαιτητικούς αγώνες και αυτό της στοιχίζει. Η Ντόρτμουντ από την άλλη μπορεί να έχει κάποιες απουσίες αλλά είναι σαφώς ανώτερο σύνολο από τους Βέλγους.Τα 3-4 γκολ καλύπτουν πολλά σκορ και με αυτά θα πάμε….

Διεθνή Συλλόγων:UEFA Champions League, Group E
Chelsea v Rennais
Οι Λονδρέζοι έχουν ανεβάσει ρυθμούς στα τελευταία ματς, έχοντας δέσει τόσο αμυντικά, όσο και επιθετικά. Ο Λάμπαρντ έχει πολλές λύσεις στα χέρια του και μένει να κάνει σωστή διαχείριση. Η Ρεν προβληματίζει και έχει πολλά αγωνιστικά προβλήματα. Είναι αναγκασμένη να παίξει πιο επιθετικά, αλλά έτσι ίσως χάσει την ισορροπία της με την άμυνα. Πιθανό να δούμε -επιτέλους- γκολ και θέαμα σε ματς των Γάλλων…ακόμα και απο την μια πλευρά.