Πολλά τα εισοδήματα!

Καλησπέρα φίλοι μου,

Εχθές δεν μας έκανε την χάρη η Στουτγκάρδη να πάει στο over 2,5 και δεν καταφέραμε να πάμε ταμείο…σήμερα όμως δεν μας ξεφεύγει…

LASK LINZ v FC BASEL 1893:Οι Αυστριακοί έκαναν την έκπληξη στο πρώτο παιχνίδι, πέρασαν με το διπλό από την Ελβετία (1-2) και, πλέον, κρατούν την τύχη στα χέρια του. Παίζουν ουσιαστικά για 2.5 αποτελέσματα, καθώς και μια ήττα με 1-0 τους στέλνει στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Βρίσκονται σε εκπληκτική φόρμα, μετρώντας 3Χ3 και στο εγχώριο πρωτάθλημα. Στον αντίποδα, η Βασιλεία βρίσκεται με την πλάτη στον τοίχο και είναι υποχρεωμένη να πάει στην Αυστρία και να ψάξει την πρόκριση. Χρειάζεται δύο γκολ, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα αφήσει κενά στην άμυνα, τα οποία μπορούν να εκμεταλλευτούν οι επιθετικοί της Λίντσερ. Αναμένουμε παιχνίδι με καλό ρυθμό και εκατέρωθεν ευκαιρίες μπροστά στις δύο εστίες, ποντάρουμε στο πολύ μεγάλο 2/2 +over 2,5.

ROSENBORG (NOR) v NK MARIBOR:Σε ανεκτή απόδοση βρίσκουμε το over 2,5 για μία αναμέτρηση μεταξύ δύο ομάδων που δεν κλείνονται και έχουν το εύκολο γκολ, όπως αποδείχθηκε και στο πρώτο παιχνίδι.H Μάριμπορ είναι αναγκασμένη να παίξει επιθετικά από το πρώτο λεπτό και θα αφήσει κενούς χώρους.
AJAX (HOL) v PAOK (GRE):Μαγεία μεσοεπιθετικά ο Αγιαξ, αλλά αμυντικά, όπως φάνηκε και στο ματς της Τούμπας, έχει τα θέματά του. Θα το παλέψει ο ΠΑΟΚ και ανεξαρτήτως πρόκρισης έχει καλές πιθανότητες να βρει δίχτυα. Σε ικανοποιητικές τιμές το over 1,5 στο ημίχρονο.