Ολα στο ημίχρονο «Χ»…

Καλησπέρα και απο εμένα ,

Για σήμερα θα παίξουμε στοίχημα για 45΄ μόνο και ελπίζουμε να πάμε στον σωστό τον δρόμο….

NURNBERG v HAMBURG:Το Αμβούργο αναδείχθηκε ισόπαλο 1-1 εντός έδρας με τη Ντάρμσταντ στην πρεμιέρα. Βρέθηκε κατάφατσα με το φάσμα της ήττας, αλλά έσωσε τον βαθμό με το πέναλτι του Χουντ στο 98′. Είχε βρεθεί πίσω στο σκορ στο 46′. Ήταν καλύτερο στο πρώτο ημίχρονο, είχε δύο καλές ευκαιρίες, ενώ δεν του δόθηκε και πέναλτι. Στο δεύτερο ημίχρονο όμως απογοήτευσε δημιουργικά. Εκτός έδρας έχει να χάσει από τη Νυρεμβέργη από τον Ιανουάριο του 2011, έκτοτε μία νίκη και 2 ισοπαλίες.Απο την άλλη ο γνωστός Κάναντι που θα πάει να πάρει το ματς στο δεύτερο ημίχρονο.
OREBRO SK v IFK GOTEBORG:Αμφότερες δείχνουν να είναι σε καλό μομέντουμ, ενώ ως φιλοσοφία δεν χαλιούνται και με τις ισοπαλίες και με το συμβιβασμό και κυρίως στο πρώτο ημίχρονο.
HUDDERSFIELD v DERBY:Φαβορί είναι οι γηπεδούχοι, όμως η πρεμιέρα με… ζορίζει. Δύσκολα χάνουν στα μεταξύ τους και οι φιλοξενούμενοι, οπότε μία ισοπαλία δεν είναι απίθανη στο ημίχρονο…