Με γκολ στα «χασομέρια»!!!

Καλημέρα απο τον «MrGoal»,

Αρχή θα κάνουμε με το χθεσινό κουπόνι μας.Με 2/3 εύστοχες επιλογές και μια χαμένη στα χασομέρια ,αυτό της Γιούβε, έκλεισε η χθεσινή ημέρα.Νιώσαμε σαν να μας πήραν τα λεφτά απο την τσέπη,αφού το παιχνίδι της Γιούβε ήταν μέχρι το 80΄λεπτο 0-3!!!!
Συνεχίζουμε όμως σε αυτούς τους ρυθμούς και πάμε να δούμε την σημερινή τριάδα μας.

Διεθνή Συλλόγων:UEFA Europa League, Group B
Rapid Wien v Dundalk
Όσο και να φιλοφρονεί την Ντάνταλκ ο Κιμπάουερ, η Ραπίντ είναι το φαβορί για τη νίκη, λογικά θα την πάρει και από τα κέφια της εξαρτάται η έκταση του σκορ.Μάλλον βλέπω μεγάλο σκορ και ίσως απο ημίχρονο κάτι που το συνηθίζει άλλωστε η Ραπιντ στην έδρα της.
Σύνολο Γκολ: 4+

Arsenal v Molde
Aουτσάιντερ είναι η Μόλντε, ορθώς πληρώνει… τίποτα, όμως η Άρσεναλ θα κάνει αλλαγές στην 11άδα με σκοπό το φρεσκάρισμα εν όψει Άστον Βίλα. Ίσως να μην σημαίνει τίποτα αυτό για την έκβαση του αγώνα, ωστόσο οι Νορβηγοί που βρίσκονται σε καλή κατάσταση ίσως μπορούν να σκοράρουν στο Λονδίνο.Αυτό μπορεί να μας βοηθήσει να δούμε ένα ανοιχτό παιχνίδι με πολλά γκολ…!!

Διεθνή Συλλόγων:UEFA Europa League, Group L
Hoffenheim v Slovan Liberec
Αρκετά προβλήματα και στις δύο πλευρές. Πολλά περισσότερα, όμως, για τη Σλόβαν, που ούτως ή άλλως δεν βρίσκεται σε καλό φεγγάρι. Η Χόφενχαϊμ πάει για το 3/3 σε νίκες, ώστε να είναι άνετη για τη συνέχεια. Οι πολλές απουσίες των φιλοξενούμενων μας κάνει να πιστεύουμε ότι το 5+ είναι σε τιμές ευκαιρίας.