Και ημίχρονο/τελικό και over/under!!!

Καλησπερίζω όλους τους επίδοξους τρομοκράτες του στοιχήματος,

Πολλά και διάφορα συμβαίνουν γύρω μας και κάτι ανάλογο συμβαίνει και στο στοιχηματικό κουπόνι.Φαβορί να χάνουν,μεγάλα ονόματα να τρώνε 5-6 γκολ,παιχνίδια με πολλά γκολ να μένουν στο μηδέν και άλλα πολλά …
Σήμερα έχουμε επιλέξει μια τριάδα δύσκολη,αλλά για εμάς με πολλές πιθανότητες επαλήθευσης.Πάμε να δούμε αναλυτικά τα προγνωστικά μας.

Διεθνή Συλλόγων:UEFA Champions League, Group D
Midtjylland v Atalanta
Η Μίντιλαντ έχει τον ενθουσιασμό του πρωτάρη και θα κοιτάξει να αποφύγει τις επικίνδυνες φάσεις, ξεκινώντας αμυντικά και θα ανοίγεται σταδιακά. Η Αταλάντα είναι πιο έμπειρη, παίζει φουλ επιθετικά και το ίδιο θα κάνει και πάλι. Προβλέπουμε σκορ απο το πρώτο ημίχρονο.
Ημίχρονο/Τελικό + Under/Over 2.5: 2/2+O

Ajax v Liverpool
Σε τέτοια απόδοση θα στηρίξω το διπλό της Λίβερπουλ ,απο ημίχρονο,αφού εκτιμώ πως ναι μεν το κενό του Φαν Ντάικ είναι μεγάλο αλλά λόγω ακριβώς αυτού του γεγονότος θα υπάρξει συσπείρωση στην ομάδα. Μπροστά οι…Σαλάχ- Μανέ στην βραδιά τους ξέρουμε τι είναι ικανοί να κάνουν.

Διεθνή Συλλόγων:UEFA Champions League, Group A
Bayern Munich v Atletico Madrid
Εκτιμώ πως οι Βαυαροί θα “λυγίσουν” τους “ροχιμπλάνκος” αλλά δεν προβλέπω μεγάλο σκορ.
Οι φιλοξενούμενοι έχουν φτιάξει εκ νέου την άμυνα τους έχοντας κρατήσει μηδέν παθητικό φέτος στα 3/4 παιχνίδια τους στην La Liga. Από την άλλη πλευρά είναι δεδομένο πως αν οι πρωταθλητές Ευρώπης και Γερμανίας βρούνε χώρο μπορούν να σμπαραλιάσουν οποιαδήποτε ομάδα αλλά έχω την εντύπωση πως απόψε δεν θα συμβεί αυτό. Έτσι σε combo ο Άσος με το Under 2,5 σε απόδοση 4,20 θα είναι η δυνατή επιλογή μου εδώ.